O MNIE

Od ponad dekady moje życie związane jest z muzyką.

Brzmi jak głodny slogan, ale nie mija się z prawdą. Blisko 10 lat zajmowałem się popularyzowaniem brzmień krążących wokół soulu. Większość z tego czasu poświęciłem na współtworzenie i rozwijanie Soulbowl.pl, czyli najstarszego i najbardziej opiniotwórczego serwisu muzycznego w Polsce, poświęconego “czarnym brzmieniom”. Ponadto dwukrotnie pomagałem w organizacji Chonabibe Festiwal koordynując działania press roomu. Miałem również okazję sprawdzić się w temacie audiomarketingu dla Kawiarnio-Księgarni Spółdzielnia w Lublinie (zadbanie o selekcję muzyczną miejsca powszechnie dostępnego –  odhaczone!). Przez ponad rok pracowałem także jako SEO Copywriter tworząc teksty na branżowe strony WWW, a dodatkowo realizowałem zewnętrzne zlecenia copywriterskie w ramach pracy zdalnej (m.in. dla Grupy ZPR Media, firmy JewelCandleserwisu Findbed.pl czy też projektu Dancing Międzypokoleniowy).

Od sierpnia 2017 roku jestem Label Managerem w największym niezależnym dystrybutorze treści cyfrowych w Polsce, co daje mi jeszcze szerszy ogląd na funkcjonowanie branży muzycznej w naszym kraju. Wraz z początkiem 2018 zacząłem działać pod własnym szyldem, stając się managerem koncertowym Tomasza Mreńcy i Huberta Tasa oraz zespołu The Small Circle, a także wsparciem PR-owym Huberta Tasa, Nima Sadota czy Mateusza Krautwursta.

Pomagam w kontaktach z mediami, przygotowuję i rozsyłam notki prasowe, znam możliwości promocyjne serwisów streamingowych. Myślę kreatywnie. Do tego wciąż się uczę, nawiązuję nowe znajomości i podglądam najlepszych. Chcesz, żebyśmy wspólnie zrobili coś ciekawego? Napisz!

zadbanie

Dotychczasowa współpraca:

Przeprowadzone wywiady

JARECKI
HUBERT TAS
SKALPEL
ROSALIE.
HATTI VATTI
GRUBSON
DUIT
SONAR
KROKI
NOVIKA
DTEKK
TEIELTE

Stworzone kompilacje muzyczne

Jestem autorem pięciu kompilacji muzycznych, na których pojawili się polscy oraz zagraniczni artyści, reprezentujący szeroko rozumianą muzykę soul.

W ich promocję zaangażowałem media, takie jak: PROSTO Label, Red Bull Music Poland, Noisey Polska, Aktivist, U Know Me Records, Fabryka Zespołów, Robię Bity, wrocławskie Radio LUZ, warszawskie Radio Kampus oraz audycje Gabinet Dźwięku i Dzięki Bogu Już Piątek.